Lipcowe Nabożeństwo Fatimskie

Z wielką radością dzielimy się z Wami relacją z Nabożeństwa Fatimskiego, które odbyło się w naszym kościele 6 lipca 2024 roku. W tym szczególnym dniu wspólnie z księdzem proboszczem modliliśmy się, abyśmy mogli przynieść przebłaganie za nasze grzechy oraz prosić o potrzebne łaski przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi.

Wspólnie odmawialiśmy różaniec, a w czasie procesji, wokół kościoła, z figurką Matki Bożej Fatimskiej litanię loretańską, oddając cześć Maryi w modlitwie i śpiewie. Nasze spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim oraz wzruszającym wykonaniem pieśni „Zapada zmrok” w wspólnym kręgu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i zapraszamy do dalszego wspólnego modlitewnego pielgrzymowania przez kolejne pierwsze soboty sierpnia, września i października. Niech Maryja, Matka Boża Fatimska, otacza swoją opieką nasze rodziny i nasze wspólnoty.

Niech Boże błogosławieństwo nieustannie towarzyszy Wam wszystkim!